Arçelik Teknik Servis

PENDİK ARÇELİK Servisi için 0 537 786 20 57 numaralı telefon ile arıza kaydı oluşturabilir ve aynı gün  ARÇELİK Teknik Servis Hizmeti alabilirsiniz. 

ARÇELİK beyaz eşya, ARÇELİK kombi ve ARÇELİK klima gibi cihazların tamir, bakım ve onarımını yapan firmamız PENDİK bölgesinde faaliyet göstermektedir. Arızalı tüm cihazlarınız için ARÇELİK servisine ihtiyaç duyduğunuz zaman teknik servisimizi arayarak destek talep edebilirsiniz.


İstanbul ARÇELİK PENDİK Servisi profesyonel ekibi ile her zaman yanınızda. Servisimiz sizlere aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Bölgenin en eski teknik servislerinden biri olarak ARÇELİK Buzdolabı, ARÇELİK Çamaşır Makinası, ARÇELİK Bulaşık Makinası, ARÇELİK Klima, ARÇELİK Kombi gibi elektronik cihazlarınıza 1 yıl garantili onarım ve parça değişim hizmeti veriyoruz. Firmamız orijinal yedek parçalar ile onarım hizmeti vermektedir. Kullandığımız her parçanın kendisine ait 1 yıl süre ile garantisi bulunmaktadır. Tüm beyaz eşya modelleriniz için servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Firmamızda eski yeni tüm ARÇELİK cihazların yedek parçaları bulunmaktadır. Bu alanda ki en eski firmalardan biri olduğumuz için tüm yedek parçalara sahibiz. 20 yıllık cihazların onarımını dahi yapabilmekteyiz. Arızalı ARÇELİK cihazınızı çöpe atmadan önce servisimizden destek alabilirsiniz. Beyaz eşya cihazlarına full revizyon yapan tek firmayız. Cihazınızı uzun yıllar kullanabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.


ARÇELİK Servisi ne mi ihtiyacınız var? Tam olarak doğru adrestesiniz. Servis çağırmak için Şimdi Arayın

              0537 786 20 57


Kuruluş olarak servis hizmeti sektörünün tüm alanlarında en iyiye ulaşmak. İlerleyen teknolojiye ayak uydurmakla beraber problemlerinize uzun vadeli çözümler bulmak. Beyaz eşya sektöründe uzman ekibimiz sayesinde, yaşadığınız problemlerin tekrar yaşanmamasını sağlamak için sahip olunan ürünler hakkında bilinçli müşteri profili meydana getirmek. İlkelerimizden ödün vermeden,daha iyiye ulaşarak siz değerli PENDİK ARÇELİK müşterilerimizin kaliteli,profesyonel ve süratli hizmetten faydalanmasını sağlamak. İlk amacımız teknikerlerimizin, tüm alanlarda devamlı gelişmesini sağlayarak sizleri memnun bırakacak servis hizmetini sunmaktır.


PENDİK ARÇELİK Beyaz Eşya Servisi, tüm ARÇELİK marka beyaz eşya kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Arızalanan beyaz eşya cihazlarınız için destek almak istiyorsanız bizi şimdi arayın. Tüm ARÇELİK cihazlar için PENDİK bölgesinde aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. PENDİK bölgesinde ikamet eden ARÇELİK kullanıcıları için beyaz eşya ve kombi servis hizmetleri veriyoruz. Firmamız uzman personeli ile Acıbadem ilçesinde yıllardır aktif olarak hizmet veriyor. 


PENDİK ARÇELİK Servisi profesyonel kadrosuyla güvenilir, kaliteli ve 2 yıl garantili tamir bakım hizmeti sunmaktadır. PENDİK ARÇELİK Servisimize dilediğiniz zaman 7/24 ulaşabilirsiniz. Arızalı tüm cihazlarınıza uzman personelimizle kaliteli tamir bakım hizmetleri sunuyoruz. PENDİK ARÇELİK Servisi sektörün en modern firmalarından biridir ve sahip olduğu servis araçları sayesinde arızalara ilk müdahaleyi yerinde yapar. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile siz değerli Acıbadem bölge sakinlerine kaliteli, garantili ve yerinde tamir hizmetleri sunuyoruz. Bu imkanlardan faydalanmak için şimdi arayın.

Hizmetlerimiz

PENDİK ARÇELİK Buzdolabı Servisi

ARÇELİK Buzdolabı Tamir, Bakım ve Onarım Hizmeti

PENDİK ARÇELİK Çamaşır Makinası Servisi
ARÇELİK Çamaşır Makinası Tamir, Bakım ve Onarım Hizmeti

PENDİK ARÇELİK Bulaşık Makinası Servisi
ARÇELİK Bulaşık Makinası Tamir, Bakım ve Onarım Hizmeti

PENDİK ARÇELİK Kurutma Makinası Servisi
ARÇELİK Kurutma Makinası Tamir, Bakım ve Onarım Hizmeti

PENDİK ARÇELİK Klima Servisi
ARÇELİK Klima Tamir, Bakım ve Onarım Hizmeti

PENDİK ARÇELİK Kombi Servisi
ARÇELİK Kombi Tamir, Bakım ve Onarım Hizmeti

PENDİK ARÇELİK Davlumbaz Servisi
ARÇELİK Davlumbaz Tamir, Bakım, Onarım ve Filtre Yenileme Hizmeti
PENDİK ARÇELİK Ocak Servisi
ARÇELİK Ocak Tamir, Bakım, Onarım ve Lpg Dönüşüm Hizmetleri

ARÇELİK Servis

İstanbul Anadolu Yakası ARÇELİK Servisine Gelen Servis Taleplerine Ortalama İki Saat içinde Servis Gönderiyoruz. Yerinde Çözülebilecek Arızaları Bulunduğu Yerde çözüyoruz. Bu Sayede Müşterilerimiz Günlerce Tamir Beklemek Zorunda Kalmıyor. ARÇELİK Teknik Servis Elemanlarımız En az On Yıllık Tamir Bakım Tecrübesine Sahiptir. Yenilenen Dijital Ürünlerin Tamir , Bakım ve Servisini Yapabilmek İçin Gerekli Eğitimleri Tamamlamışlardır.

Çağa Ayak Uydurarak Müşterilerimiz Artık Bize İnternet Ortamından Ulaşmasını Sağlıyoruz ve Siz Değerli Müşterilerimizi Hızlı Garantili ve Orjinal Yedek Parça Kullanarak Hizmet Veriyoruz. Sorularınız Görüş ve Önerileriniz için Bizi Arayabilirsiniz. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. (Hizmet İçin Varız)

 • Telefon Numaralarımız

Aşağıda yer alan telefon numaralarından servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak destek alabilirsiniz. PENDİK ve civarında ikamet eden tüm müşterilerimize aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz.
0 537 786 20 57

 • Çamaşır makinesinin kazanı dönmüyor: Çamaşır makinenizin kazanı ile ilgili arızalarında servis çağırmanız gerekmektedir. Çünkü kazan arızaları ağır işçilik gerektirir. 
 • Bulaşık makinesi su akıtıyor: Bulaşık makinesi diğer cihazlara nazaran kapalı kutu gibidir. En ufak bir arızada dahi açmak için teknisyen gereklidir.
 • Buzdolabım sesli çalışıyor: ARÇELİK marka buzdolabınız sesli çalışıyorsa yapmanız gereken cihazı dinleyerek sesin nerden geldiğini tespit etmeye çalışmaktır. Eğer cihazın içinden vurma sesi geliyorsa fanı ile ilgili sorun olabilir.

 1. AHMET YESEVİ MAHALLESİ
 2. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 3. BALLICA MAHALLESİ
 4. BATI MAHALLESİ
 5. ÇAMÇEŞME MAHALLESİ
 6. ÇAMLIK MAHALLESİ
 7. ÇINARDERE MAHALLESİ
 8. DOĞU MAHALLESİ
 9. DUMLUPINAR MAHALLESİ
 10. EMİRLİ MAHALLESİ
 11. ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ
 12. ESENLER MAHALLESİ
 13. ESENYALI MAHALLESİ
 14. FATİH MAHALLESİ
 15. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 16. GÖÇBEYLİ MAHALLESİ
 17. GÜLLÜ BAĞLAR MAHALLESİ
 18. GÜZELYALI MAHALLESİ
 19. HARMANDERE MAHALLESİ
 20. KAVAKPINAR MAHALLESİ
 21. KAYNARCA MAHALLESİ
 22. KURNA MAHALLESİ
 23. KURTDOĞMUŞ MAHALLESİ
 24. KURTKÖY MAHALLESİ
 25. ORHANGAZİ MAHALLESİ
 26. ORTA MAHALLESİ
 27. RAMAZANOĞLU MAHALLESİ
 28. SANAYİ MAHALLESİ
 29. SAPAN BAĞLARI MAHALLESİ
 30. SÜLÜNTEPE MAHALLESİ
 31. ŞEYHLİ MAHALLESİ
 32. VELİBABA MAHALLESİ
 33. YAYALAR MAHALLESİ
 34. YENİ MAHALLESİ
 35. YENİŞEHİR MAHALLESİ
 36. YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ

1 YIL İŞÇİLİK VE YEDEK PARÇA GARANTİSİ VERİYORUZ
YEDEK PARÇA SATIŞIMIZ YOKTUR
PENDİK ARÇELİK SERVİSİ

 

SİTEMİZDE VE DUYURULARIMIZDA ADI GEÇEN MARKA VE LOGO İLGİLİ FİRMANIN TESCİLLİ MARKASIDIR. FİRMAMIZ ÖZEL SERVİS OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR. 

Şimdi Ara Canlı Yardım