Beko Beyaz Eşya Teknik Servis

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Pendik, Kartal, Tuzla Beko Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Çağrı Merkezi : 0537 786 20 57

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Beko Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Beko markalı ürünlerinizin onarımları için Beko Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir servis hizmetini Pendik, Kartal, Tuzla Beko Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Pendik, Kartal, Tuzla Beko Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. İstanbul ve ilçelerinde Pendik, Kartal, Tuzla beko servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

PENDİK, TUZLA, KARTAL BEKO SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR


Beko Bulaşık Makinesi Servisi
Beko Fırın Servisi
Beko Çamaşır Makinesi Servisi
Beko Buzdolabı Servisi
Beko Ankastre Ocak Servisi


Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Pendik, Kartal, Tuzla Beko Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Çağrı Merkezi : 0537 786 20 57

Şimdi Ara Canlı Yardım