Bosch Beyaz Eşya Teknik Servis

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Bosch Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.    0537 786 20 57

Pendik, Tuzla, Kartal Bosch Servis ilk beyaz eşya üreticisi olan Bosch Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Bosch markalı ürünlerinizin onarımları için Bosch Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir servis hizmetini Bosch Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Bosch Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. İstanbul ve ilçelerinde bosch servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

BOSCH SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR


Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Bosch Fırın Servisi
Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Bosch Ankastre Ocak Servisi
Bosch Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Bosch Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.    0537 786 20 57

Şimdi Ara Canlı Yardım