Çamaşır Makinası Servisi

bulutwebsite camasir makinesi servisiYetkili Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır makinası servisi olarak profesyonel personeller arızalı cihazlarınızın arıza tespitini yapıyoruz. Cihazızın arızası onarılması gerekiyorsa yerinde veya servisimizde tamirini sağlıyoruz. 

Eğer parça değişimi olacak ise orijinal parçalarla çamaşır makinenizin parçasını değiştiriyoruz ve adınıza faturalı olarak garanti bir şekilde hizmet sunuyoruz. 

Gezici çamaşır makinası servisi

Gezici servisimiz ilçenizde sürekli bulunduğ için en kısa sürede randevunuza gelecektir.  

Orijinal parça garantisi

Çamaşır makinesi arızalarınız da parça değişimlerinde orijinal çamaşır makinası parçası garantisi sunuyoruz. 

Çamaşır makinesi servis telefonu

Çamaşır makinesi servisi çağırmak için servis telefonumuz 0537 786 20 57 olup, çağrı merkezimi arayarak hemen randevu talep edebilir ve servisimizin size gelmesini sağlayabilrsiniz. 

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ

Günümüzde kullanılan çamaşır makineleri oldukça işlevsel çözümler sunan teknolojiye sahiptir. Fakat bazı durumlarda arızalanabilmektedirler.Çamaşır makinesi ve diğer beyaz eşyalar bizim evde çok fazla işimizi gören aletlerimiz, dolayısı ile bakımı ve arıza durumunda tamiride önemli.Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yapmak, hem kıyafetleri daha temiz yıkamasını sağlar hem de makinenin uzun süre bozulmadan kullanılmasına yardımcı olur. Bakıma rağmen çamaşır makinesi zaman zaman arızalanabilir. Bu arızaları bilerek doğru çözümleri üretebilirsiniz.       

Pendik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi Çözüm Teknik   olarak profesyoneli uygun fiyat avantajı ile buluşturarak müşterilerimizin kaliteli hizmet alma hakkını savunmaktayız.

 Çamaşır Makinelerinde Tamir Gerektiren Durumlar Nelerdir?

Çamaşır Makinası Kazan Sorunları : Çamaşır makinalarında kazan sorunları genelde ciddi bir sorun olarak görülmektedir. Kolay kolay zarar görmeyecek bir alan olsa da zaman içersinde yıpranan makinalarda kazan delinmesi, kazan düşmesi gibi arızlar oluşabilmektedir. Kendi başınıza bireysel çözüm bulmanız kolay olmayacaktır ve çamaşır makinesi tamiri için uzman desteği almanız gerekmektedir.

Çamaşır Makinesi Su Akıtma Arızaları : Çamaşır Makinesi Tamiri için genelde en çok kişinin başvurduğu durumlardan biridir. Makinanın alt kısmından yada kapak kısmında su akıtma sorunu ile karşı karşıya iseniz bunun bir çok farklı nedeni olabilir.Makinadan kaynaklı olanabileceği gibi tesisat giderlerinden kaynaklı bir sorunda olabilir. Tahliye hortumlarında oluşan çatlaklar sızmalara neden olabilir. Yine tahliye hortumunun yerinden çıkması conta sorunlarıda sizin bu arızayı yaşamanıza neden olabilir.

Çamaşır Makinesi Ana Kart Arızaları : Yine ciddi düzeyde diyebileceğimiz bir arıza tipidir.Eğer makinanızın ana kartında arıza oluşmuşsa tamiri öncelikle düşünülmeli şayet tamiri mümkün olmayan durumlarda sıkça rastlanmakta. Genelde makine sahiplerinin servis maliyetinin yüksek olması yada yenisi ile değişiminde fiyatının bir çok parçaya göre yüksek oluşu nedeni ile çok fazla karşılaşmak istemediği bir arıza sorunudur.

Diğer Çamaşır Makinesi Onarımı Gerektiren Arızalar : Yukarıda bahsettiğimiz Çamaşır Makinası Tamiri gerektiren durumlar dışında irili ufaklı bir çok farklı sorunda karşınıza çıkabilir. Deterjan bölmesi sorunları, elektrik akım sorunları, sesli görültülü çalışma problemleri, Yıkama motoru, pompa sorunları gibi bir çok farklı durumda tamire ihtiyacınız olabilir.

Pendik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi Çözüm Teknik   olarak 7/24 hizmet veren teknik servisimizi arayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Servis Verdiğimiz Markalar

Arçelik Teknik Servisi

Arçelik

Arçelik

Arçelik buzdolabı, arçelik çamaşır makinesi, arçelik kombi, arçelik bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Vestel

Vestel

Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık, kurutma makinesi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Profilo

Profilo

Profilo buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Samsung

Samsung

Samsung buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Bosch

Bosch

Bosch buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Beko

Beko

Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Miele

Miele

Miele buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Ariston

Ariston

Ariston Hotpoint buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır Makinası Servisi

Yetkin personel, orijinal yedek parça ve uygun fiyatlar ile size en iyisi beyaz eşya servis hizmetini sunuyoruz.

Şimdi Ara Canlı Yardım